Contact

Theater De Dillewijn is voor al uw vragen te bereiken via info@dedillewijn.nl.

Bestuur:

Peter van Bennekom – voorzitter
Françoise Vaal – secretaris
bestuur@dedillewijn.nl
Marinus Spillenaar Bilgen – penningmeester
financieel@dedillewijn.nl

Manager Algemene Zaken:

Margo van Ree
manager@dedillewijn.nl

Programmering:

Mia Forma
Dorothé Joosen
Karin van Ingen
Henk Pelgrum
programmering@dedillewijn.nl

Verhuur:

Arda van der Lee
verhuur@dedillewijn.nl

Communicatie:

Jan van Ingen – pers
Kim Daalhuizen – website
Marijke Quartel – Facebook / Twitter
Margreet de Groot – Fotografie
Carol van der Kam – Communicatie
communicatie@dedillewijn.nl

Expositie:

Astrid Korpershoek
Coos de Wilde
Godewijn Aldershoff
Francoise Vaal
Charlotte Ligthart
Marijke van der Zee
Marijke Quartel
Rie Boeve
Hans Hazes
expositie@dedillewijn.nl

Techniek:

Roy Blokker
Stijn Holla
techniek@dedillewijn.nl

Vrienden van De Dillewijn:

vrienden@dedillewijn.nl