Contact

Theater De Dillewijn is voor al uw vragen te bereiken via info@dedillewijn.nl.

Bestuur:

Peter van Bennekom – voorzitter
Françoise Vaal – secretaris
bestuur@dedillewijn.nl
Marinus Spillenaar Bilgen – penningmeester
financieel@dedillewijn.nl

Directeur:

René de Rooij
directie@dedillewijn.nl

Programmering:

Mia Forma
Dorothé Joosen
Karin van Ingen
Marjan van Beuningen
Henk Pelgrum
programmering@dedillewijn.nl

Verhuur:

Margo van Ree
verhuur@dedillewijn.nl

Communicatie:

Jan van Ingen – pers
Willeke Mennen – website
Hans Hazes – Facebook
Ruud Franken – grafische vormgeving
communicatie@dedillewijn.nl

Expositie:

Astrid Korpershoek
Coos de Wilde
Godewijn Aldershoff
Francoise Vaal
expositie@dedillewijn.nl

Techniek:

Roy Blokker
Stijn Holla
techniek@dedillewijn.nl

Vrienden van De Dillewijn:

vrienden@dedillewijn.nl